Underkategorier
Assos LuftSchutz är en tunn vindjacka som inte prasslar.
Assos vindjacka med deras fantastiska passform och kvalitet. Jackan har stora reflekterande detaljer runt om för ökad synlighet i mörker.
Byxa kort Assos Equipe RS S9
Tröja lång Assos IJ Tiburu röd Medium
Väst Assos iG.falkenZahn Spring/Fall Svart Stl: Large
Pro Pursuit Softshell-jackan ger dig värme och väderskydd genom att kombinera thermomaterial med tre lager Softshell i de mest utsatta zonerna.
Denna isolerande tröja kommer att vara perfekt på kallare, torra dagar eller kombinerat med ett tyngre yttre lager för optimal värme i riktigt kallt väder. Låg bulkisolering gör att du kan utföra ohindrade rörelser, varhelst ditt äventyr tar dig.
Jacka Vinter Bianchi Reparto Corse Svart | XXL |
Byxa kort Gore C5 Windstopper Trail shorts Svart | M |
Bibshorts av lyxmodell som är funktionella och bekväma under långa, hårda pass på cykeln.
Jacka Bianchi Reparto Corse Svart | L |
110-årsjubileum bibshortsen har en medellång passform. Det finns silikon mikro prickar för att förbättra vidhäftningen så inte byxorna glider upp. Paddingen har en röd termodyna med tre lager med små perforerade bollar för en bättre andningsförmåga .
Tröja kort Endura Lines S/S Jersey LTD | PS | XL |
Tröja kort Endura Lines S/S Jersey LTD | PS | L |
Tröja kort Endura Lines S/S Jersey LTD | PS | M |
Långtröja Bianchi Eroica Azzurro Ljusblå | XL |
Långtröja Bianchi Eroica Azzurro Ljusblå | M |
Långtröja Bianchi Eroica Azzurro Ljusblå | S |
Original cykelbyxor Wilier - Selle Italia Kontinental teamet Wilier - Selle Italia:s val av cykelbyxa - Du behöver inte bara toppcyklist för att cykla i de bästa kläderna - Tekniken som teamet använder är nu tillgänglig för alla!
Tröjan produceras med en behandling som gynnar transport av svett från kroppen mycket snabbt. Kroppen förblir torr och maximal komfort garanteras. Reflekterande tyg för bra synlighet och för en högre säkerhet på vägen.
6-panelsbyxor som följsamt formar sig efter kroppen, den senaste generationen av Lycrahängslen i en speciell Antigua mesh, detta i kombination med en attraktiv design som skapas av flata sömmar som gör dessa cykelbyxor sköna att cykla i. Vi skräddarsyr bakre panelen samt silikonen för att byxbenen ska sitta på plats.
MTB-tröja i 100% snabbtorkande polyester.